PROF. DR. ATİLLA TURGAY EN İYİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ

ÖDÜL BAŞVURU SÜRESİ DOLMUŞTUR

 

PROF. DR. ATİLLA TURGAY 30. ULUSAL ÇOCUK ve ERGEN RUH SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI  KONGRESİ  EN İYİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ

“Prof. Dr. Atilla Turgay En İyi Araştırma Ödülü”, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ulusal kongresinde (20 - 22 Mayıs 2021 tarihlerinde E-KONGRE olarak) sunulan ve katılım koşullarına uyan sözel ya da poster bildiriler arasından seçici kurul tarafından belirlenen en iyi araştırma bildirisinin teşvik edici anlamda ödüllendirilmesini amaçlamaktadır.

Prof. Dr. Atilla Turgay; Çocuk ve gençlik ruh sağlığı alanında öncü adımlar atmış, Kanada Toronto Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği ve Toronto Ruh Sağlığı Merkezi direktörlüğü yapmıştır. 2010 yılında aramızdan ayrılmış olan Prof. Dr. Atilla Turgay’ın çalışmaları gerek uluslar arası gerek ülkemiz Çocuk ve Genç Psikiyatrisi alanında çalışanlara ışık tutmaya devam etmektedir.

Ödül, Prof. Dr. Atilla Turgay’ın anısına Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği tarafından desteklenmekte olup bu yıl dördüncü kez verilecektir. Seçici Jüri tarafından belirlenecek olan En İyi Araştırma yazısının 1. Yazarı ödül belgesi ve 1750 TL para ödülü ile ödüllendirilecektir.

Katılım Koşulları:

Araştırma bildiri tam metnini ve tablo/grafiklerini içeren bir “word” belgesinin cpozhan@gmail.com  adresine 15 Mart 2020, saat 23:59’a kadar yollanmış olması.

Bildiri özetinin https://cocukergen2020.com/ sitesinden sisteme girilmiş ve kongrede sözel ya da poster bildiri olarak sunulmuş olması.

“Birinci isim”in çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı ya da uzmanlık öğrencisi olması ve 9 Nisan 2020 tarihinde 35 yaşından gün almamış olması.

Araştırmada yer alan ve Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında çalışanların derneğe üye olması ve aidat borçlarının olmaması.

Yalnızca araştırma yazıları değerlendirmeye alınacak olup olgu sunumu ve olgu serileri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Seçici Kurul

Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan (İzmir)

Prof. Dr. Aynur Akay (İzmir)

Prof. Dr. Cem Gökçen (Gaziantep)

Doç. Dr. Pınar Vural (Bursa)

Doç. Dr. Gül Karaçetin (İstanbul)

Doç. Dr. Sevcan Karakoç Demirkaya (İstanbul)

Doç. Dr. Özhan Yalçın (Ankara)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etkinlik Tarihi
20-22 Mayıs 2021
 
İLETİŞİM

TÜRKİYE ÇOCUK VE GENÇ PSİKİYATRİSİ DERNEĞİ
Adres:Cinnah Cad. 35/12 Çankaya / ANKARA
www.cogepder.org.tr/
Tel:(+90 312) 440 12 57
Mobil:(+90 541) 440 33 54

 

MOTTO TURİZM
Tel :(+90 232)  446 06 10
Fax:(+90 232)  446 07 11
E-mail: Esin BAYAR
esin@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.