ORD. PROF. DR. FAHRETTİN KERİM GÖKAY ARAŞTIRMA SUNUMU ÖDÜLÜ

ÖDÜL BAŞVURU SÜRESİ DOLMUŞTUR

 

Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Ulusal Kongre Araştırma Sunumu Ödülü-2020 Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ulusal kongresinde sunulan ve katılım koşullarına uyan sözel veya poster bildiri 1’inci isimlerinden ödül için değerlendirilmek üzere başvuru yapanlar arasından seçici kurul tarafından belirlenen 3 araştırma bildirisinin teşvik edici anlamda ödüllendirilmesini amaçlamaktadır.

Genel Bilgi: Çocuk ve gençlik ruh sağlığı alanında öncü adımlar atmış, uluslararası çocuk ve ergen psikiyatrisi kuruluşu IACAPAP'ın kurucular kurulu üyesi ve Türkiye'de modern psikiyatrinin oluşturucularından Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay'ın anısına ailesi tarafından desteklenmekte olan ödül bu yıl 18’nci kez verilecektir.

Ödül verilişi: Seçici kurulun kararları seçici kurul temsilcisi tarafından, ve ödüle değer görülen bildirilerin içerikleri sahipleri tarafından, ödüllere ayrılmış özel bir oturumun parçası olarak sunulacaktır.

Ödül biçimi: Ödül belgesi ve para ödülü (Birinci: 2500 TL; İkinci: 1500 TL; Üçüncü: 1000 TL). Para ödülü bildirideki 1’inci kişiye verilir. Ödül belgesinde ödülü alan çalışmanın yazarlarının adı yazarlık sırasına göre yazılır. 

Katılım Koşulları:

  • Kongreye yolladığınız bildirinizin tam metnini ve tablo/grafiklerini içeren bir “word” belgesinin   yanki.yazgan@guzelgunler.com adresine 1 Mart 2020’ye kadar yollanmış olması.
  • Bildirinin, kongre programında belirtilen zaman ve yerde sunulmuş olması.
  • “Birinci isim”in çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı ya da uzmanlık öğrencisi olması

Etkinlik Tarihi
20-22 Mayıs 2021
 
İLETİŞİM

TÜRKİYE ÇOCUK VE GENÇ PSİKİYATRİSİ DERNEĞİ
Adres:Cinnah Cad. 35/12 Çankaya / ANKARA
www.cogepder.org.tr/
Tel:(+90 312) 440 12 57
Mobil:(+90 541) 440 33 54

 

MOTTO TURİZM
Tel :(+90 232)  446 06 10
Fax:(+90 232)  446 07 11
E-mail: Esin BAYAR
esin@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.