GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
2021, 24-27 Mayıs tarihleri arasında, Grand Ankara Hotel & Convention Center'da düzenlenecektir.
 
Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır.
 
Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur
 
Bildiri:
Panel önerisi gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Panel, bildiri ve ödüllerin seçimi açısından HAKEMLİ BİR ETKİNLİKTİR
 
Kongre Kayıt
Kongre Kayıt masası; kongre boyunca 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Toplantı materyallerini (yaka kartı, çanta ve içeriği) Kongre Kayıt Masa’sından otele giriş esnasında kayıt yaptıran katılımcılar alabileceklerdir.
 
Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, Kongre’nin son günü olan 27 Mayıs'da katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri Kongre Kayıt Masası’ndan dağıtılacaktır.
 
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır. 
 
Kahve Molası
Kongre süresince toplantı günlerinde toplantı salonu fuayesinde günde iki defa kurabiye, çay ve kahve servisi sağlanacaktır.
 
 

SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'kaancam_kaancam'@'localhost' (using password: YES)
Fatal error: Call to a member function query() on null in /home/cocukergen2020/public_html/index.php on line 650